Facebook Twitter YouTube E-mail RSS
magnify
Home O State Street

O State Street

State Street jest uważany za światowego lidera wśród dostawców usług finansowych dla inwestorów instytucjonalnych. Dzieje się tak nie bez powodu – jesteśmy zaangażowani w podnoszenie wartości każdej grupy, której świadczymy nasze usługi. Na całym świecie, ponad 29 000 profesjonalistów firmy State Street dostarcza nowatorskich rozwiązań, produktów i usług dla największych, najbardziej wymagających inwestorów instytucjonalnych – zwiększając ich kapitał na każdym etapie procesu inwestowania.

W State Street z takim samym zaangażowaniem dbamy o rozwój własnych pracowników. Oferujemy wszechstronny trening i program rozwoju zawodowego. Celem State Street jest stworzenie takiej atmosfery w firmie, w której nasi pracownicy będą w stanie realizować nie tylko cele biznesowe, ale i osobiste dążenia.

Pierwsze biuro w Polsce powstało w 2007 roku, obecnie zatrudniamy już ponad 1800 osób. State Street Bank GmbH, Oddział w Polsce jest kluczowym elementem naszej działalności w Europie, dlatego planujemy dynamiczny rozwój naszych biur w kolejnych latach.

State Street Bank GmbH, Oddział w Polsce działa w zakresie obsługi księgowej funduszy inwestycyjnych, funduszy wysokiego ryzyka, derywatywów oraz wyceny funduszy na zlecenie naszych biur w Europie. Oferowane przez nas stanowiska obejmują pełny zakres procesu zarządania księgowością funduszy inwestycyjnych.

Odwiedź Nas na stroniewww.pracazwidokiem.pl

© KNMF "QUANTUM"
credit

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress