Facebook Twitter YouTube E-mail RSS
magnify
Home MISJA I CELE KOŁA

MISJA I CELE KOŁA


Koło Naukowe Modelowania Finansowego „QUANTUM” jest organizacją studencką mającą na celu zrzeszenie ludzi o podobnych zainteresowaniach i wspólne doskonalenie umiejętności głównie z zakresu modelowania finansowego i zarządzania ryzykiem.

Kim dokładnie jesteśmy?

Studentami dla których uczelnia to nie tylko nudne wykłady i przymusowe egzaminy a miejsce, dzięki któremu można w ciekawy sposób zdobyć odpowiednią wiedzę i kwalifikacje do wymarzonej pracy.

Co jest dla nas najważniejsze?

Satysfakcja z podejmowanych działań oraz rzetelność i wiarygodność przekazywanych informacji. Dzięki przyjaznej atmosferze i otwartości na nowe idee udało nam się stworzyć miejsce, w którym ludzie swobodnie dzielą się swoją wiedzą, rozwijają pasje i jednocześnie stają się specjalistami z zakresu finansów ilościowych.

Jaki jest nasz cel?

Postawiliśmy sobie za cel podnoszenie kwalifikacji zawodowych studentów z zakresu modelowania finansowego i zarządzania ryzykiem. Szczególnie dotyczy to wykorzystania narzędzi informatycznych w postaci MS Excel i programowania w VBA. Swoje działania kierujemy zarówno do osób posiadających już wiedzę w tym zakresie, jak i dla tych, którzy dopiero zaczęli interesować się tematem. Każdy – niezależnie od tego, czy coś wie z naszej dziedziny, czy nie – może coś wnieść od siebie do naszej społeczności. Dzięki nieustannemu rozwojowi wszystkich osób tworzących Koło i realizowanym przez nas projektom każdy będzie mógł dowiedzieć się czegoś nowego, praktycznego i poznać przy tym ciekawych ludzi.

 

(cele i metody działalności: Art. 2. STATUTU KOŁA)

© KNMF "QUANTUM"
credit

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress