Moodle

You are not logged in. (Login)

Skip Main Menu

Main Menu

Skip Login
Usłyszałem i zapomniałem,
Zobaczyłem i zapamiętałem,
Zrobiłem i zrozumiałem.

Konfucjusz (551-479 p.n.e.)
Zapraszamy do korzystania z platformy edukacyjnej Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach !

Platforma Moodle umożliwia tworzenie kursów i szkoleń prowadzonych przez internet oraz w trybie mieszanym, jak również pozwala na sprawdzanie wiedzy uczestników kursów.

Aktualności

Picture of Moodle Administrator
Wyłączenie logowania za pomocą NIU
by Moodle Administrator - Wednesday, 29 November 2017, 10:20 AM
 
WAŻNE

Wszystkie osoby logujące się za pomocą numeru NIU (login składa się z ciągu cyfr) powinny założyć nowe konta w platformie Moodle z wykorzystaniem konta pocztowego w domenie edu.uekat.pl (uczelniane konto usługi Google Apps).

Pełny adres mailowy widoczny jest w Wirtualnej Uczelni w zakładce 'Dane osobowe' -> 'Dane podstawowe c.d.'

(Edytowany przez Dubiel Dariusz - wtorek, 16 sierpień 2016, 09:59)

(Edytowany przez Dubiel Dariusz - środa, 29 listopad 2017, 10:11)

Picture of Moodle Administrator
Dostęp do platformy Moodle
by Moodle Administrator - Wednesday, 29 November 2017, 10:19 AM
 

Instrukcja tworzenia konta na platformie Moodle

Wszyscy Studenci UE mogą korzystać z usługi Google Apps w domenie @edu.uekat.pl. Konto tej usługi powinno być wykorzystane do utworzenia konta w platformie Moodle.

Pełny adres mailowy widoczny jest w Wirtualnej Uczelni w zakładce 'Dane osobowe' -> 'Dane podstawowe c.d.'

Informacje o kontach w usłudze Google Apps.

Aby zalogować się do platformy Moodle korzystając z konta w usłudze Google Apps, należy w formularzu logowania (z lewej strony) w polu 'Nazwa użytkownika' wpisać pełny adres mailowy w domenie @edu.uekat.pl (np. jan.nowak@edu.uekat.pl), w polu hasło należy wprowadzić hasło do konta w usłudze Google Apps.Pierwsze logowanie do platformy z wykorzystaniem konta w usłudze Google Apps będzie wymagało wypełnienia i zatwierdzenia formularza tworzącego profil użytkownika na platformie Moodle. W profilu użytkownika należy podać prawdziwe imię i nazwisko. Konta zawierające nieprawdziwe dane będę usuwane.

UWAGA: W przypadku problemów z logowaniem do platformy Moodle należy sprawdzić konfigurację konta w usłudze Google Apps. W tym celu należy postępować DOKŁADNIE wg. poniższych wskazówek:

1. Zalogować się na stronie: https://poczta.uekat.pl ; (imie.nazwisko@edu.uekat.pl) , podczas pierwszego logowania należy użyć hasła do Wirtualnej Uczelni. Po wymuszonej przez system zmianie hasła konto będzie aktywne.

W przypadku napotkania problemów z kontem email (w domenie @edu.uekat.pl) należy skontaktować się z administratorem kont pocztowych : adm.konta@uekat.pl lub osobiście w pok. 4.15 w CNTI.

2. Po zalogowaniu się do konta pocztowego @edu.uekat.pl należy

3. Uruchomić ponownie przeglądarkę internetową.

Po DOKŁADNYM wykonaniu powyższych kroków będzie możliwe zalogowanie się do platformy Moodle poprzez wpisanie na stronie głównej Moodle`a (w formularzu po lewej stronie) pełnego adresu email (imie.nazwisko@edu.uekat.pl) oraz hasła do konta w usłudze Google Apps.

Jeżeli po wykonaniu powyższych kroków zalogowanie do Moodle`a w dalszym ciągu nie będzie możliwe należy wysłać informację z prośbą o pomoc ze swojego konta @edu.uekat.pl na adres moodle@ue.katowice.pl

W skrócie:
Instrukcja


Skip Calendar

Calendar

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 Today Wednesday, 19 June 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30